Çalıkuşu Settindeki Kavga Haberi

| 29 Ağustos 2013 Yorum Yok

Sponsor Bağlantılar

Merhaba değerli fanlar çalıkuşu dizisi başrollerinden FAhriye EVCEN, Bugun bir gazete sitesinde okuduğum haberi ve fahriye evcenin yanıtını aynen sizinle paylaşacağım. Buna siz karar verin.

eşat Nuri Güntekin’in ölümsüz eserinden uyarlanan dizide Çalıkuşu Feride’yi canlandıran Evcen’in, çekimlerin ilk günlerinde önce istediği makyajı yapmayan makyöze kızdı. Makyöz güzel oyuncuya karşılık verince olay daha da büyüdü!

Makyözün kendisine karşılık vermesine daha çok sinirlenen Fahriye Evcen, etrafa bağırmaya başladı. Set çalışanları araya girdi ancak Evcen bir türlü sakinleşmeyince çekimler 3 saat durdu.

Güzel oyuncunun dönmesiyle çekimler yeniden başlarken bu kez son sahnenin çekimi sırasında olay çıktı. Işıkçıyla birbirine giren Fahriye Evcen, çekim sonrası seti sinirli bir şekilde terketti.

Bu Televizyongazetesi.Com ‘un haberi

çalıkuşu set Fotoğrafları

çalıkuşu set Fotoğrafları

Buda Fahriye evcenin sosyal paylaşım sitesindeki set fotosu ve açıklaması.

Fahriye EVCEN; Fahriye Evcen, “Sette hic bir sıkıntımız yok ve hic bir zaman olmadi.. Makyözumuzun, isik ekibimizin Habertürk’e ve ozellikle nuri altuntas’a sorgusuz yaptigi masa basi haberler icin selami var”

Karar sizin !!!

Sponsor Bağlantılar

Etiketler:, , ,


Yorum Yapın